HAKKIMIZDA

100%

Yerli
Üretim

Organik

Ürünler

Yerli ürünlerimiz 
hakkında

Uluslararası standartlara uygun olarak ürettiğimiz ve Milletimiz için sağlanan bu istihdam  100% Yerli Üretim Kampanyasında, 100% Yerli Üretim ile destekliyoruz. 

 

Yerli olmayan ürünlerden uzak durarak Ülke ekonomisine katkı, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti gibi önemli unsurlarda ise sektörün de lider olan firmamız. Ülkemizin kalkınması adına Yerli Üretimde hızla ilerlemek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktan gurur duymaktayız.

Kimyasallardan 
arındırılmış ürünler

Kozmetik maddelerden spreyler, parfümler ve pudralar solunum yoluyla; dudak ürünleri yutularak; göz çevresi için pazarlanan ürünler o bölgedeki ince deri ve mukoza tarafından emilerek; diğer cilde uygulanan ürünler ise deriden vücuda girmektedir. Kullandığımız ürünlerin içerdiği kimyasallardan korunmanın tek yolu kimyasallardan arındırılmış doğal ürünler kullanmaktır.

b kozmetik biz 
kimiz

b kozmetik kurucusu Figen BAŞKÖY 2010Yılında Sektörün Önde gelen kozmetik firmalarının pazarlama ve satış deparetmanlarında görev yapmıştır.

6 yıl süren bu zorlu dönemden sonra bursa mudanyada kendi işletmesini kurmuştur. Kendi işletmesinde sadece kuaförlere toptan hizmet ile başlamıştır. Daha sonra perakende hizmet e başlamak için 2018 yılında iş yeri kurmuştur, şu anda sektör ün önde gelen firmalarından blanco ve nova firmalarının internet pazarlama ve toptan satışımı yapmaktadır. 

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

Sitemizden yapılan alışverişler üst düzey
güvenlik politikaları ile korunmaktadır

Türkiye için kargo teslimatında
anlaşmalı olduğu kuruluşlar

© 2020 Tüm Hakları bkozmetik.com a aittir.